קציצות מרוקאיות, בצק איטלקי ועראיס מירושלים - מלאבס

649
עראיס מחנה יהודה 0 04-08-2020

לכתבה המלאה - לחצו כאן

למרות ההתפשטות המחודשת של הקורונה נפתחו בימים האחרונים שלוש מסעדות חדשות בפתח תקוה. אז מה אוכלים שם ומה חושבים הבעלים על העתיד ועל הקהל הפתח תקוואי?


בעיצומה של התפשטות מחודשת של נגיף הקורונה, נפתחו בימים האחרונים שלוש מסעדות חדשות בפתח תקוה: עראיס מחניודה, פיצה בר רגאצי, וציצו.

ביום רביעי האחרון נפתחה מסעדת 'עראיס מחניודה' במתחם האוכל הכשר 'שופ טיים' ברחוב תוצרת הארץ. המקום מתמחה במנת בשר טחון בתוך פיתה צלויה ולצד זה יש גם תוספת של תפוח אדמה, סלט עגבניות ופלפל חריף שמוגש עם בצל ירוק טרי. הסניף בפתח תקווה הוא סניף השלישי של הרשת, אחרי הראשון שנפתח בשוק מחנה יהודה והשני בתל אביב. המקום מכיל בשלב הזה כ-60 מקומות ישיבה בתוך המסעדה ובחוץ ובהמשך המתחם יורחב לכ-80 מקומות. הוא בנוי בעיצוב תעשייתי מודרני של בטון חשוף עם תקרה גבוהה, נחושת, עץ טבעי, תאורה וצמחיה. מדובר על חלל מאוד גדול והאדריכל הוא אבי עדי. בעלי המקום הם אריאל אסקין וגלעד קידר."כשהחלטנו לפתוח את הסניף השלישי שלנו, חיפשנו בכל הארץ מקום שבתמהיל של האנשים דומה לירושלים", מספר קידר, "הגענו להחלטה שאנחנו רוצים לפתוח בפתח תקווה, כי האנשים די דומים לירושלמים, מה גם שעשינו תחקיר ובדקנו מאיפה מגיעים הכי הרבה אנשים לסניפים שלנו וראינו שהם מגיעים מפתח תקווה. חיפשנו מקום במשך מספר חודשים עד שהגענו למתחם ומהרגע הראשון ידענו שזה המקום שאנחנו רוצים לפתוח בו. אנחנו עלינו על השטח ב-20.1 ובמשך כחודשיים שיפצנו ואז הגיעה הקורונה שעצרה אותנו. המתחם והבעלים עזרו לנו בכל מה שצריך בשביל לעבור את התקופה הלא פשוטה". עוד הוא אומר: "לצד המנה המאוד טובה, אנחנו מוכרים גם אווירה ירושלמית, עם מוזיקה מזרחית ואווירה מאוד מיוחדת ובערב המקום מקבל בכלל לוק אחר. הקהל הפתח תקוואי קיבל אותנו בזרועות פתוחות, הגיעו בהמוניהם ואנחנו מפנקים את הלקוחות שלנו".

המקום כשר למהדרין ופתוח בכל יום מהשעה 18:00 ועד השעה 02:00. בהמשך ייפתח החל משעה 11:00 ועד השעות הקטנות של הלילה. ביום שישי המקום פתוח בין השעות 09:00-14:00, בשבת משעה אחרי צאת השבת. הכשרות היא מהדרין.

לכתבה המלאה - לחצו כאן

הקודם חזרה לבלוג הבא
קטגוריות
תגיות
טיפים עראיס בשר משובח תפחי אדמה שתיה
תשארו מעודכנים
אודות עראיס
'עראיס מחניודה' היא גרסא סמי-הייטקיסטית לדוכן אוכל רחוב. השולחנות, שלא מספיקים כדי להכיל את כל העומדים בתור לאכול במסעדה, פרוסים כלפי הרחוב, וחמש מדרגות מובילות לכניסה רחבה שמעליה שלט שהוא מעין שבלונה של שם המסעדה.
שתפו
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.